Hotel DELFIN **

Hotel DELFIN **, Chorvatsko, Istrie, Poreč, 16.9.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 117301469

Hotel DELFIN **

Chorvatsko » Istrie » Poreč

, Hotel starstar

LM
Tip


Hotel DELFIN **

Termín:

16.9.2017 - 23.9.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
4 606 Kč ()


Poloha
V zálivu Zelená Laguna, v borovém háji, 5 km jižně od Poreče. Spojení s Porečí zajišťuje místní autobus (zastávka před hotelem) - interval 60 minut, místní turistický vláček - interval 30 minut a lodní spojení - interval 60 minut.
Ubytování
Menší pokoje - sprcha/WC, většina pokojů s balkónem. Hotel má rodinné pokoje (vždy dva propojené plnohodnotné dvoulůžkové pokoje) se čtyřmi plnohodnotnými postelemi. Dvoulůžkové pokoje bez balkónu jsou vždy umístěny v přízemí a jsou orientovány do protisvahu, některé mohou mít charakter sníženého přízemí. Rodinné čtyřlůžkové pokoje umožňují přistýlku a jsou tak vhodné i pro 5 osob.Přistýlky mají formu rozkládacího křesla, mají rozměr cca 70 x 180 cm a nejsou proto vhodné pro dospělé osoby vyšší postavy.
Vybavení a služby
Klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, bar u bazénu, prodejna novin, směnárna, TV místnost, internet a Wi-Fi u recepce zdarma, taneční terasa, solárium, venkovní bazén s mořskou vodou, parkoviště (za poplatek 1 € denně). Poblíž hotelu dětské hřiště, restaurace, bary a obchody, sportovní centrum.
Sport a zábava
Tenis, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, úschovna kol. Pro děti: mini klub (4-12 let) - 2 hodiny denně (kreativní práce, hry, sport) a mini-disco ve 20:30 mimo sobotu. Dospělí: ranní tělocvik nebo aquaerobic, sportovní turnaje (plážový volejbal, plážový fotbal, fotbal, stolní tenis, minigolf), večer živá hudba, animace.
Vzdálenosti
50 m od hotelu skalnatá, betonová (i malé oblázkové zátoky), travnaté plochy na slunění, sprchy na pláži.
Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu v klimatizované restauraci. Možnost dokoupení obědů: plnou penzi lze objednat (pro všechny osoby na pokoji) za doplatek 1 400 Kč za osobu a týden.
Cena zahrnuje
Ubytování (7 nocí), stravování formou polopenze, místní taxu, pojištění CK, v případě výběru zájezdu s autobusovou dopravou je tato doprava již v ceně.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, služby delegáta, v případě výběru zájezdu s vlastní dopravou nezahrnuje autobusovou dopravu. Poplatek za parkování 1 € denně.
Doprava
Vlastní nebo autobusová (od 26.5. do 24.9.):
2.090 Kč/os. - obousměrná jízdenka
Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.
Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Slevy
2 dosp. a dítě na přistýlce: do 11,9 let ZDARMA, 12-13,9 let 50%, 14-17,9 let 20%. 1 dosp. a 1 dítě na pevném lůžku: do 6,9 let 50%, 7-13,9 let 30%, 14-17,9 let 20%.
SLEVA rodinný pokoj (RP): 2 dospělé osoby a 2 děti do 13,9 let - obě děti mají slevu 50%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ENERGOTOUR s.r.o., IČ 26473585.

Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK