Apartmány LANTERNA **

Apartmány LANTERNA **, Chorvatsko, Istrie, Poreč, 15.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134373116

Apartmány LANTERNA **

Chorvatsko » Istrie » Poreč

, Apartmány starstar

Tip


Apartmány LANTERNA **

Termín:

15.9.2018 - 22.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 307 Kč ()


Ubytování
Ubytování: apartmány jsou ve dvouposchoďových pavilonech.
A3 superior: apartmány pro 3 osoby na straně k moři nabízejí balkón, obývací pokoj s pohovkou, ložnici s dvěma samostatnými postelemi, kompletně vybavenou kuchyni a koupelnu se sprchou, plocha 37 m2.
A4 superior: apartmány pro 4 osoby na straně k moři nabízejí balkón, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnici s dvěma samostatnými postelemi, kompletně vybavenou kuchyni a koupelnu se sprchou, plocha 44 m2.
A6 superior: apartmány pro 6 osob jsou ve dvou poschodích, mají 3 balkóny (výhled na park, nebo jsou obrácené k moři), 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyni a dvě koupelny se sprchou nebo vanou, plocha 70 m2.
Poloha
Na poloostrově Lanterna, 13 km severně od Poreče.
Vybavení a služby
Centrální recepce s internetem - Wi-Fi v recepci zdarma, prodejna, restaurace, kavárna, taverna, pošta, směnárna, kadeřnictví, specializované prodejny, ambulance, dětské hřiště, Maro Club pro děti 4 - 12 let, dětské hry, program pro děti i dospělé od 16.6. do 15.9., parkování zdarma.
Sport a zábava
16 tenisových kurtů, fotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, basketbal, házená, půjčovna kol, skútrů a vybavení na vodní sporty.
Vzdálenosti
Skalnatá a betonová, částečně oblázková 50 - 200 m od apartmánů, na pláži restaurace.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo autobusová (od 1.6. do 23.9.):
2.090 Kč/os. - obousměrná jízdenka
Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.
Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Cena zahrnuje
Týdenní (7 nocí) pronájem apartmánu, spotřebu energií a vody, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, místní taxu, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Dopravu, stravování, cestovní pojištění, služby delegáta.
Slevy
Sleva za včasnou rezervaci 15% do 31.1.2018 je již zahrnuta v ceně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ENERGOTOUR s.r.o., IČ 26473585.

Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK