Depandance BELLEVUE ****

Depandance BELLEVUE ****, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič, 1.9.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 136194962

Depandance BELLEVUE ****

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Orebič

, Hotel starstarstarstar

Tip


Depandance BELLEVUE ****

Termín:

1.9.2018 - 8.9.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 220 Kč ()


Ubytování
Dependance jsou 4 samostatné objekty, které nesou jména místních odrůd vína - Dingač, Postup, Plavac a Mali, jsou vzdálené cca 50 m od hlavní budovy hotelu a nabízejí klimatizované pokoje s koupelnou, vysoušečem vlasů, TV/sat, balkón na mořskou stranu. Dvoulůžkové pokoje mají možnost jedné přistýlky, rodinné pokoje mají 2 samostatné dvoulůžkové ložnice.
Poloha
Nově celkově zrekonstruovaný (2016) hotel leží u pláže cca 600 m od centra Orebiće, s nímž je spojen pobřežní promenádou.
Vzdálenosti
Cca 50 - 100 m od dependancí krásná oblázková pláž, obklopená piniemi s výhledem na historické město Korčula na protějším ostrově.
Vybavení a služby
Klimatizovaná restaurace, lobby bar s terasou, směnárna, venkovní bazén se sladkou vodou a dětský bazén s lehátky a slunečníky, parkoviště.
Sport a zábava
4 tenisové kurty s nočním osvětlením, stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, půjčovna kol.
Stravování
Stravování:
formou all inclusive light – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v klimatizované restauraci, místní nápoje k jídlu (víno, pivo, nealko nápoje, minerální voda) jsou v ceně pobytu.
nebo
Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.
Doprava
Vlastní nebo autobusová (od 25.5. do 30.9.):
2.590 Kč/os. - obousměrná jízdenka
Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.
Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Cena zahrnuje
Ubytování (7 nocí), stravování all inclusive light nebo formou polopenze (dle výběru), místní taxu, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, služby delegáta, autobusovou dopravu.
Slevy
SLEVY: v termínech do 9.6. a od 22.9.2018: 2 dosp. a 1 dítě do 13,9 let na přistýlce ZDARMA, v ostatních termínech 2 dosp. a 1 dítě do 6,9 let na přistýlce ZDARMA, 7-13,9 let 50 %, 1 dosp. a dítě na pevném lůžku do 6,9 let 50 %, 7-13,9 let 25 %, dosp. os. na přistýlce 20%, 2 děti do 13,9 let v rodinném pokoji 50%.
Sleva za včasnou rezervaci: 15% do 28.2. a 10% do 31.3.2018 - tato sleva platí pro všechny termíny od 9.6. do 22.9. a je již zahrnuta v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je ENERGOTOUR s.r.o., IČ 26473585.

Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK