Hotel Belair

Vyhledávání zájezdu
Hotel Belair - Itálie - Emilia Romagna - Rimini

Hotel Belair

Itálie » Emilia Romagna » Rimini

Marebello di Rimini, Hotel starstarstar

LM


Hotel Belair

Počet termínů:

16 termínů / 8 Last minute / 0 First minute

Strava:

Light all inclusive

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Rimini - transparent 28°C
Zítra Počasí v Rimini - transparent 23 - 29°C
20.7. Počasí v Rimini - transparent 24 - 29°C
21.7. Počasí v Rimini - transparent 24 - 29°C


Popis
Příjemný klimatizovaný hotel v jižní části letoviska Rimini (Marebello).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sprcha/WC, balkón/francouzské okno, klimatizace, sejf, vysoušeč vlasů, TV/sat, telefon, Wi-Fi, postranní výhled na moře.
Poloha
Přímo u hotelu pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody. Plážový servis (1 slunečník a 2 plážová lehátka/pokoj) zdarma.
Vybavení a služby
Recepce, bar, restaurace, výtah, venkovní terasa, parkovací místa, Wi-Fi na recepci zdarma. Program „all inclusive light“ zahrnuje: plážový servis (1 slunečník a 2 plážová lehátka) zdarma, zdarma neomezený vstup do vodních zábavních parků Beach Village Riccione a Acquascivollo Marebello.
Sport a zábava
Vodní sporty, plážový volejbal. Individuálně nebo z nabídky delegáta výlety do okolí:
Historie, kultura, nakupování: Rimini, Ravenna, San Marino, San Leo
Zábavní parky: Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), Aquafan (vodní svět v Riccione), zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium, Fiabilandia
Ostatní: lodní výlety, místní trhy.
Další informace
Delegátský servis: ano.
Stravování
Hotel nabízí buď stravování formou polopenze, plné penze nebo all inclusive light:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované – výběr z menu, se zeleninovým bufetem, nápoje (voda, víno) k jídlům zdarma.

Plná pense: snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované – výběr z menu, se zeleninovým bufetem, nápoje (voda, víno) k jídlům zdarma.

All inclusive light: snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované – výběr z menu, se zeleninovým bufetem, nápoje (voda, víno, nealkoholické nápoje pro děti) k jídlům zdarma.
Doprava
Vlastní/autobusem.

Autobusová doprava (odjezdy v pátek odpoledne od 25.05. do 14.09.2018, návrat do ČR vždy v neděli okolo poledne, od 03.06. do 23.09.2018):
2.250 Kč/os. - obousměrná jízdenka
Nástupní místa bez příplatku: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Dobříš, Příbram, Písek, Jihlava, Brno, Mikulov.
Nástupní místa s příplatkem 150 Kč/os.: Vyškov.
Nástupní místa s příplatkem 200 Kč/os.: Mladá Boleslav, Slaný, Kladno, Poděbrady (čerpací stanice OMV na dálnici), Beroun, Prostějov, Plzeň, Olomouc.
Nástupní místa s příplatkem 250 Kč/os.: Liberec, Jablonec nad Nisou, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Pardubice, Hradec Králové, Rokycany, Žebrák.
Nástupní místa s příplatkem 300 Kč/os.: Ostrava.
Nástupní místa s příplatkem 400 Kč/os.: Karlovy Vary.
Nástupní místa jsou realizována při min. počtu 5 osob. Další nástupní místa na dotaz.
Cena zahrnuje
Polopenze: ubytování a stravování formou polopenze, nápoje (voda, víno) k jídlům zdarma, povinné pojištění CK proti úpadku, služby delegáta.

Plná penze: ubytování a stravování formou plné penze, nápoje (voda, víno) k jídlům zdarma, povinné pojištění CK proti úpadku, služby delegáta.

All inclusive light: ubytování a stravování formou plné penze, nápoje (voda, víno, nealkoholické nápoje pro děti) k jídlům zdarma, plážový servis (1 slunečník a 2 plážová lehátka/pokoj), zdarma neomezený vstup do vodních zábavních parků Beach Village Riccione a Acquascivollo Marebello, povinné pojištění CK proti úpadku, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
Dopravu, cestovní pojištění.
Slevy
SLEVY: 2 dospělí a dítě do 5,9 let ZDARMA, dítě 6-11,9 sleva 50%, dítě 12-14,9 let 30%, dospělá osoba na 3. a 4. lůžku 10%, 2. dítě 0-5,9 let 50%.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2 dospělí a 2 děti 6-14,9 let platí jako 3 dosp. os.; 1 dospělá osoba a 1 dítě 0-14,9 let platí jako 1,5 osoby. Sleva 10% při objednání zájezdu více než 30 dnů před nástupem na pobyt. Tyto slevy ze speciální nabídky není možné kombinovat.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...