Hotel FARAON ***

Vyhledávání zájezdu
Hotel FARAON *** - Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Pelješac - Trpanj

Hotel FARAON ***

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Trpanj

, Hotel starstarstarHotel FARAON ***

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, All inclusive

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Trpanj - transparent 31°C
Zítra Počasí v Trpanj - transparent 25 - 32°C
20.8. Počasí v Trpanj - transparent 25 - 32°C
21.8. Počasí v Trpanj - transparent 25 - 33°C


Ubytování
Hotel má dvě části - spodní budovu, v níž jsou pokoje PREMIER a horní budovu, v níž jsou pokoje COMFORT. Ve všech pokojích je klimatizace, balkón s výhledem na moře, sprcha/WC, TV, vysoušeč vlasů, možnost přistýlky. U pokojů PREMIER je možnost přiobjednání minichladničky za poplatek 5 €/den (platí se na místě). Prostorné rodinné pokoje jsou vždy 2 plně vybavené dvoulůžkové pokoje (2x příslušenství). Rodinné pokoje s výhledem na mořskou stranu jsou s balkónem, rodinné pokoje bez balkónu jsou orientované na stranu protějšího svahu.
Hotel nemá výtah.
Poloha
Hotel leží přímo u pláže v západní části městečka Trpanj na poloostrově Pelješac. Centrum Trpanje, stejně jako přístav trajektu z pobřežního Ploće, jsou vzdálené 200 m od hotelu.
Vzdálenosti
20 m od hotelu leží oblázková pláž s mírným vstupem do moře - vhodná pro děti.
Vybavení a služby
Recepce, sejf s boxy, internetový koutek a Wi-Fi, terasa, venkovní sladkovodní bazén a bazén pro děti se sprchami, all inclusive bar u bazénu, parkoviště (poplatek za parkování je 5 €/den)..
Sport a zábava
Stolní tenis, šipky, bowling, stolní tenis, půjčovna kol a mořských kajaků.
Stravování
ALL INCLUSIVE: Snídaně 07.00-10.00, obědy 12.30-14.00 a večeře 19.00-21.00 formou bufetu v klimatizované restauraci. 1x týdně dalmatská večeře. Nápoje v ceně: červené a bílé víno, pivo, juice. Odpolední zákusek a káva (16.00-17.00). Během dne (10.00-23.00) k dispozici nápoje (červené a bílé víno, pivo,místní alkoholické nápoje, juice) na baru u bazénu.

nebo

POLOPENZE: Snídaně a večeře formou bufetu v klimatizované restauraci.
Doprava
Vlastní nebo autobusová (od 25.5. do 30.9.):
2.590 Kč/os. - obousměrná jízdenka
Autobus jezdí do přístaviště Ploće, odtud se přejede do Trpanje krátkým trajektem, který stojí 32 Kn, děti 3-12 let 16 Kn. Cenu trajektu proplatí řidič autobusu.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.
Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Program
ALL INCLUSIVE zahrnuje: animaci pro děti a dospělé (6x za týden) - ranní animaci, odpolední animaci, večerní animaci a 1x týdně živou hudbu s tancem.
Cena zahrnuje
Ubytování (7 nocí), stravování formou all inclusive nebo polopenze (dle výběru), místní taxu, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Dopravu, cestovní pojištění, služby delegáta.
Slevy
2 dosp. a 1 dítě do 11,9 let na přistýlce nebo 2 děti do 11,9 let v rodinném pokoji ZDARMA, děti do 11,9 let na pevném lůžku v termínech do 9.6. a od 8.9. sleva 50%, v hlavní sezóně 30%, dosp. os. na přistýlce 10%.
Sleva za včasnou rezervaci: 10% do 31.3.2018 je již zahrnuta v ceně.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...